ks. Łukasz Heliniak, wikariusz

Wikariusz: ks. mgr Łukasz Heliniak

Święcenia kapłańskie otrzymał: 23 maja 2015 roku w Przemyślu.
Przybycie do parafii: 25 sierpnia 2017.
Imieniny: 18 października.
email: lukaszheliniak@wp.pl


Wikariusz: ks. mgr Krzysztof Żyła

Święcenia kapłańskie otrzymał: 10 maja 2008 roku w Przemyślu.
Przybycie do parafii: 24 sierpnia 2019.
Imieniny: 25 lipca.
email: zyla02@interia.pl
Funkcja dodatkowa: Moderator Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej i katecheta w II LO w Przemyślu.


Wikariusz: ks. mgr Łukasz Sowa

Święcenia kapłańskie otrzymał: 11 czerwca 2011 roku w Przemyślu.
Przybycie do parafii: 25 sierpnia 2022.
Imieniny: 18 października.
Funkcja dodatkowa: Archidiecezjalny Duszpasterz Osób Niepełnosprawnych i katecheta w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Przemyślu.