1. Przeżywamy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Republice Środkowoafrykańskiej – módlmy się za cierpiących chrześcijan. O godz. 17:30 zapraszamy na uroczyste nieszpory.

2. W poniedziałek będziemy przeżywać święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek będziemy liturgicznie wspominać św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

4. W środę, w liturgiczne wspomnienie św. Marcina, będziemy przeżywać Dzień Niepodległości i dziękować Bogu za odzyskaną niepodległość, a także polecać tych, którzy oddali swoje życie za wolność Ojczyzny oraz modlić się za Polaków w kraju i na emigracji. O godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża św. Jana Pawła II

5. W czwartek w liturgii będziemy wspominać św. Jozafata, biskupa i męczennika, a w piątek pierwszych męczenników Polski: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinki ku czci Matki Bożej o godz. 6:30 oraz na wieczorne nieszpory o godz. 17:30. Składka mszalna przeznaczona będzie na wsparcie Domu Księży Emerytów „EMAUS” w Korczynie. Przeżywając Światowy Dzień Ubogich pamiętajmy o czynieniu miłosierdzia.

7. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Mikołaj STECH – ul. Kochanowskiego 44, Teresa MAJEWSKA – ul. Hoża 10 i Kazimierz DŁUGOSZ – ul. Opalińskiego 23. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Słowo życia: „Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny”