1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Zachęcamy do włączenia się w Dzieło Pomocy Powołaniom im. bł. ks. Jana Balickiego i wspierania powołanych modlitwą. Deklaracje znajdują się z tyłu kościoła, można je podpisać i włożyć do skarbonki w kościele.

Zachęcamy do przychodzenia na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30 i śpiewanie Litanii do Matki Bożej, zachęcamy także do korzystania ze spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

2. W poniedziałek będziemy przeżywać przeniesioną z dnia dzisiejszego uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – patrona Polski; tradycyjnie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W środę podczas nabożeństwa majowego będzie nowenna do Matki Bożej Łaskawej.

4. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy świętej wieczornej będzie modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła z figurą fatimską.

5. W sobotę będziemy przeżywać święto św. Macieja, apostoła.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 będzie Msza święta w Rocznicę Pierwszej Komunii świętej dzieci. Próby do uroczystości będą we wtorek i czwartek po Mszy świętej wieczornej.

Składka mszalna z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafie potrzebujące pomocy.

7. Dyrektor Przedszkola nr 16 w Przemyślu ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci w wieku: 2,5-6 lat. Zapisy można dokonywać elektronicznie lub w sekretariacie przedszkola.

8. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu Chrztu św. została włączona Hanna BEREŚ – rodzicom i dziecku życzymy obfitego błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana.

Z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Marian BŁAHUCIAK – ul. Opalińskiego 19 i Stanisława TARNAWSKA – ul. Żwirki i Wigury 24. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały. „Wieczne odpoczywanie…”.

Słowo życia: „Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną”