1. Przeżywając parafialne rekolekcje słuchajmy Słowa Bożego i otwierajmy się na działanie Ducha Świętego w nas. Dziś o godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym – adoruje Róża Matki Bożej Gromnicznej.

2. Jutro będzie dalszy ciąg rekolekcji:
♦ o godz. 7. 00 będzie Msza św. i nauka rekolekcyjna,
♦ o godz. 9. 00 Msza św. z nauką dla osób starszych i chorych oraz sakrament namaszczenia chorych,
♦ o godz. 18. 00 Msza św. z nauką ogólną.
Przez cały dzień okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek Msze św. będą o godz. 7:00 oraz 18:00 – z odpustem zupełnym kończącym rekolekcje. Będzie także oraz okazja do spowiedzi. Niestety nie zapraszamy spowiedników z innych parafii, dlatego prosimy o korzystanie ze spowiedzi przy każdej możliwej okazji. We wtorek kilku księży spowiadać będzie w godz. 10:00 – 12:00 oraz 16:00 – 18:00.

4. W środę o godz. 18:00 będziemy modlić się Nowenną do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża św. Piotra i Pawła.

5. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Będzie to dobra okazja do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, blankiety znajdują się z tyłu kościoła.

6. W piątek będziemy czcić Świętego Dobrego Łotra – patrona naszej Archidiecezji. O godz. 9:00 będzie Msza święta i Droga Krzyżowa, o godz. 16:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży z obrzędem Komunii świętej oraz kolejna Droga Krzyżowa o godz. 17:15 prowadzona przez Apostolat Maryjny.

7. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej czyli Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. będzie czytany opis śmierci Chrystusa i obrzęd poświęcenia palm. O godz. 17: 00 nabożeństwo Gorzkich Żali – adoruje Róża św. Faustyny. Po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie dla mężczyzn ze Straży Grobowej.

8. Pamiętajmy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu na czas letni.

9. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na składkę 4380, 00 zł. na potrzeby naszej parafii – wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność „Bóg zapłać”.

Słowo życia: „Kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną; a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa”