1. Dziś o godz. 17:00 będzie kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym oraz nowenna do św. Józefa – adoruje Róża Matki Bożej Bolesnej.

2. W poniedziałek tradycyjnie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża Miłosierdzia Bożego.

4. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Będziemy się modlić w intencji Solenizantów, a szczególnie Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI oraz Księdza Arcybiskupa Seniora Józefa Michalika, za wszystkich mężów i ojców, a także w intencji wszystkich małżeństw i rodzin z naszej parafii. Za udział w Mszy świętej i za pomodlenie się do św. Józefa można zyskać odpust zupełny. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek o godz. 9:00 będzie Msza święta i Droga Krzyżowa, o godz. 16:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży z obrzędem Komunii świętej oraz kolejna Droga Krzyżowa o godz. 17:15 prowadzona przez „Męski Różaniec”.

5. W sobotę w naszym kościele rozpoczną się rekolekcje parafialne, które będzie głosił ks. Piotr Czarniecki. O godz. 17:30 będzie modlitwa różańcowa wprowadzająca w rekolekcje, o godz. 18.00 będzie Msza św. z nauką ogólną, a po niej będzie nauka dla młodzieży. Zapraszamy wszystką młodzież, a obowiązkowo przygotowującą się do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej. Plan rekolekcji znajduje się w gazetce „PATRON”, w gablotce parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę będą głoszone nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach świętych oraz na Gorzkich Żalach o godz. 17:00 – adoruje Róża Matki Bożej Gromnicznej.

7. Dyrektor Przedszkola nr 16 w Przemyślu przypomina, że 22 marca kończą się zapisy do przedszkola dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Zapisu można dokonać drogą elektroniczną lub w sekretariacie placówki. Szczegółowe informacje w Internecie.

8. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Teresa PUKALSKA – ul. Opalińskiego 15. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Słowo życia: „Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne”.