1. Dziś zapraszamy na uroczyste nieszpory na godz. 17:30.

2. W poniedziałek przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP, jest to jedna z wielkich i nakazanych uroczystości kościelnych. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie ziół i kwiatów. O godz. 11:30 będziemy modlić się wraz z pielgrzymami, którzy powrócą z Kalwarii Pacławskiej.

3. W środę w liturgii wspominać będziemy św. Jacka – kapłana, wieczorem zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W sobotę w liturgii będziemy wspominać św. Bernarda z Clairvaux – opata i doktora Kościoła.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 6:30 będą Godzinki ku czci Matki Bożej a o godz. 17:30 uroczyste nieszpory.

6. Osoby starsze i chore zapraszamy na 4. autokarową Pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 27 sierpnia. W ramach pielgrzymki będzie konferencja, Msza św. pod przewodnictwem ks. bp Krzysztofa Chudzio, posiłek i modlitwa różańcowa z błogosławieństwem lourdzkim. Koszt – 30 zł. Zapisy w kancelarii lub zakrystii wraz z wpłatą i podaniem numeru PESEL. Wyjazd z parkingu przy kościele godz. 8:30.

7. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Leszek CHAMUŁA – ul. Kazanowska 18 i Jerzy ZAJĄCZKOWSKI – ul. Opalińskiego 23. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”

Słowo życia: „Moje owce słuchają mego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną”