1. Dziś zapraszamy na uroczyste nieszpory na godz. 17:30.

2. W poniedziałek tradycyjnie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. W parafii Buszkowice będzie uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Królowej z główną Mszą św. o godz. 10:30.

3. W środę będziemy przeżywać święto św. Bartłomieja – apostoła, wieczorem zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża Miłosierdzia Bożego.

4. W czwartek w parafii OO. Karmelitów o godz. 18:00 odbędzie się „Wieczór Uwielbienia” – szczegóły na plakacie.

5. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, będziemy szczególnie dziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem na przestrzeni tysiącletniej historii Ojczyzny. W naszym dekanacie w Kuńkowcach będzie odpust z główną Mszą św. o godz. 11:00.

6. W sobotę w liturgii wspominać będziemy św. Monikę. W sobotę sprzed naszego kościoła wyjedzie pielgrzymka chorych do Kalwarii Pacławskiej. Zgłaszać się można jeszcze do czwartku podając numer PESEL i wpłacając 30 zł.

7. W przyszłą niedzielę w Jodłówce odbędą się Dożynki Archidiecezjalne – szczegóły na plakacie. Będziemy modlić się za rolników i dziękować Panu Bogu za zebrane plony. Dożynki Ogólnopolskie na Jasnej Górze odbędą się w dniach 3-4 września.

8. Informujemy rodziców dzieci idących do klas szóstych szkoły podstawowej, że na stoliku z tyłu kościoła znajdują się specjalne deklaracje do zapisania swoich dzieci na katechizację do sakramentu bierzmowania. Prosimy wziąć deklaracje do domu, wypełnić, podpisać i złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 4 września.

9. W ostatnią niedzielę złożyliśmy na tacę 8 490,00 zł. na potrzeby naszej parafii. W miesiącu lipcu 30. ofiarodawców złożyło indywidualnie w kopercie lub przez przelew na konto 1480,00 złotych – wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Pieniądze zbieramy na kosztowne odbiory powykonawcze kościoła i plebani, których dokona Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Przemyślu.

10. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie Chrztu świętego został przyjęty Julian KOZIOŁ – dziecku i rodzicom życzymy wytrwałości na drodze wiary. Wspólną drogę życia przez zawarcie sakramentu małżeństwa rozpoczęli: Martyna ZAJĄC i Szymon PAJĄK – życzymy im udanego małżeństwa i opieki Świętej Rodziny. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana śp. Władysława PAMUŁA – ul. Kochanowskiego 71A. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały. „Wieczne odpoczywanie…”

Słowo życia: „Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi”