1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W liturgii Kościoła kończy się okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Dziś zapraszamy na uroczyste nieszpory na godz. 17:30.

2. W poniedziałek przez cały dzień będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy na prywatne spotkanie z Bogiem.

3. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje róża Matki Bożej Królowej Polski.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Godzinki ku czci Matki Bożej o godz. 6:30 i na godz. 17:30 na uroczyste nieszpory. O godz. 16:00 w dolnym kościele będzie spotkanie opłatkowe dla grup apostolskich z naszej parafii. Zapraszamy: Akcję Katolicką, Apostolat Maryjny, Domowy Kościół, Duszpasterska Radę Parafialną, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Matki w Modlitwie, Róże Różańcowe, Ruch Apostolstwa Młodzieży i Zespół Charytatywny. Spotkanie przygotowuje Rada Parafialna.

5. W tym tygodniu będzie dalsza część wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Będziemy kolędować wg planu od poniedziałku do piątku. Gdyby ktoś został pomięty lub w czasie kolędy nie był w domu może zostać odwiedzony w sobotę. Prosimy o osobiste umówienie się z kapłanami.

6. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie Chrztu świętego został przyjęty Stanisław ŚLIWA – dziecku i rodzicom życzymy wytrwałości w wierze.

Słowo życia: „ Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie”